O nás

apple

Společnost UniPortal s.r.o. byla založena v roce 2015, i přes tento nedávný letopočet je tým složený výhradně ze zkušených odborníků, kteří se v minulosti podíleli na největších řešení v ČR na poli e-commerce a rovněž na poli specializovaných systémů převážně se sportovní a finanční problematikou.

Primárním cílem společnosti je být Univerzální a dodat zákazníkovi pro něj Unikátnířešení splňující všechny jeho požadavky a očekávání.

Mezi naše služby patří realizace webového řešení na míru vč. integrace řešení s informačním systémem, internetový marketing, SEO optimalizace, grafické návrhy včetně přípravy drátěného modelu (wireframe) přesně dle představ zákazníka. V případě zájmu jsme schopni nabídnout samostatně analýzu a projektové vedení nejen na projekty e-commerce.

Naši prioritou ve vztahu k zákazníkovi je společné dlouhodobé a oboustranně prospěšné partnerství, kdy realizací úvodního projektu vnímáme jako začátek partnerství. Máme připraveny zcela jednoznačné procesy pro zákaznickou péči, ve které rádi zákazníka směrujeme v dalším rozvoji řešení.

UniPortal s.r.o. | e-mail: info@uniportal.cz | tel.: +420 731 470 580