Produkty & Služby

img_service_1

Webový portál na míru

Nejen profesionální řešení pro e–commerce, ale i rezervační systém, produktový katalog či zcela specializované řešení z oblasti financí nebo sportu, to vše nabízíme. Všechny vaše požadavky zanalyzujeme a připravíme to nejlepší řešení, které potřebujete pro naplnění svých nejvyšších ambicí.

Uplatnění našeho portálu je vyhledávání primárně pro řešení e-commerce “e-shop na míru”, kde jsme schopni řešení přizpůsobit na koncept maloobchodní B2C nebo velkoobchodní B2B, zajímavým řešením může být i implementace obou konceptů, které se stává běžným požadavkem velkých firem. Portál je postaven pro neomezený počet jazyků, měn a cen. Pojďte růst s námi!

Spojíme se s vašim systémem

Všichni chceme být efektivní a přepisování dat ze systému do systému není efektivitě vlastní, ekonomický systém vám v maximálním rozsahu propojíme s webovým portálem tak, aby to vaše procesy zjednodušilo. Pro řešení e-commerce “e-shop na míru” můžeme z vašeho systému propojit data nejen o produktech, skladech, cenách, zákaznících a objednávkách.

Výběr technologie a propojení systémů je vždy závislé na tom, jaký systém máte. Propojení je vždy řešeno individuálně tak, aby co nejvíce vyhovovalo vám.

Neváhejte se zeptat na možnosti propojení s vašim systémem!

.

img_service_2
img_service_3

Komplexní design

Design není jen grafika plná obrázků a barev. Správný design je připraven pro uživatele, aby se v něm zorientoval v krátkém okamžiku intuitivně. Pro takový design již máme mnoho zkušeností podložených měřením provozovatelů řešení.

Pro sestavení základní kostry ovládacích prvků slouží drátěný model wireframe, kde si vše navrhneme z ohledem na funkční design bez grafických kreací. Tímto modelem vyřeším to, kde bude umístěno menu s jeho chováním, vyhledávání, filtrování, nákupní proces a všechny další prvky. Tato část bývá někdy podceňována a později se vše opravuje, což je zbytečně nákladné.

Jakmile je hotový wireframe, přejdeme k tomu, co už všechny baví více, půjdeme kreslit. Náš grafik dodá na prvků ty správné barvy s jediným cílem, ať se to líbí vám i vašim zákazníkům.

Nechte si navrhnout to správné webové řešení!

SEO copywriting

Bez obsahu nebudeme vidět. My ale potřebujeme, ať jste vidět. Abychom mohli společně webové řešení zviditelnit, potřebujeme mít dobře nejen navržen ale i vyplněn obsah. Zajistíme ten správný text o vás, vašich produktech a informacích, které chcete prezentovat. Vše bude psáno a vytvářeno s ohledem na zásady SEO copywriting, budete mít text optimalizován pro vyhledávače – obsah bude přínosný pro vašeho návštěvníka i pro vyhledávače, které vás budou potencionálním zákazníkům nabízet výš a výš.

Pojďme stoupat společně!

img_service_4
UniPortal s.r.o. | e-mail: info@uniportal.cz | tel.: +420 731 470 580